BAŞTAN BAŞA ENDÜLÜS

BAŞTAN BAŞA ENDÜLÜS   

“İBERYA’NIN RENKLİ YÜZÜ”

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

(4 Gece – 5 Gün)

1.gün:             İSTANBUL – MADRİD – CORDOBA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında yapılacak check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1099 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 09:55’de Madrid’e hareket. Yerel saatle 13:35’de varış ve Cordoba’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yolumuz üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan “Toledo” turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan eski Ortaçağ şehri Toledo’yu ve tarihi yapılarını keşfediyoruz. Gezi ardından otelimize varış ve geceleme.

2.gün:             CORDOBA

Otelde alınacak sabah kahvaltısından ardından serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sevilla ve Flamenko” turuna katılabilirler (Sevilla: 80 Euro / Flamenko: 50 Euro). Gezimizde Endülüs’ün en büyük şehri Sevilla’da Maria Luisa Parkı, büyüleyici mimarisiyle Espana Meydanı ve dünyanın en büyük gotik katedrali olan Santa Maria ya da popüler ismiyle Sevilla Katedrali göreceğimiz yerler arasında. Ardından Flamenko’nun doğduğu kentte geleneksel İspanyol ezgileri ve Flamenko dans gösterisini izliyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

3.gün:             CORDOBA

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirleriniz ekstra olarak düzenlenecek olan “Kurtuba & Malaga” turumuza katılabilirler (90 Euro). Turumuzda Endülüs Emevileri’nin başkenti Cordoba’da eski şehir ve Yahudi Meydanı’nı geziyor ardından dünyanın en büyük ve en eski camilerinden Kurtuba Camii’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında ve Endülüs’ün önemi sahil ve liman kenti olan Malaga’ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yapacağımız şehir turumuzda antik Roma amfi-tiyatrosu, liman bölgesi, Malaga Katedrali ve Picasso Evi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

4.gün:             CORDOBA

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Granada ve Elhamra Sarayı” turuna katılabilirler (90 Euro). Gezimizde Endülüs’ün en etkileyici kentlerinden Granada’ya yol alıyoruz. İlk durağımız dünyaca ünlü Elhamra Sarayı. Birbiriyle bağlantılı sayısız oda ve salonları, bu mekanların arasında yer alan iç ve dış avluları, büyüleyici yeşil alanları, fıskiyeli havuzları, çeşmeleri ve görkemli bahçeleri ile UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan sarayda yapacağımız unutulmayacak tur sonrası gezimize şehrin tarihi merkezi Albeyzin ile devam ediyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

5.gün:             CORDOBA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transfer. Saat 14:25’de Pegasus Hava Yolları’nın PC 1100 sefer sayılı tarifeli uçağı ile İstanbul’a hareket. Yerel saatle 19:40’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

BAŞTAN BAŞA ENDÜLÜS

“İberya’nın Renkli Yüzü”

İKİ KİŞİLİK ODADA            KİŞİ BAŞI TEK KİŞİLİK            ODA FARKI 3-12 YAŞ           ÇOCUK 0-2 YAŞ ÇOCUK
 

BAHAR ve YAZ I

28 Mayıs-01 Haziran 2018

599 Euro 100 Euro 549 Euro 150 Euro
 

BAHAR ve YAZ II

08-12 Temmuz 2018

10-14 Eylül 2018

11-15 Ekim 2018

649 Euro 100 Euro 599 Euro 150 Euro
 

ŞEKER BAYRAMI

13-17 Haziran 2018

799 Euro 100 Euro 749 Euro 150 Euro

 

*Ekstra turların paket olarak satın alınması halinde “ÖZEL İNDİRİMLER” uygulanmaktadır.

**Konaklamalar Palma del Rio bölgesindedir.

Fiyata Dâhil Olan Servisler:                                                                                                       

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Madrid-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergisi ve bilet servis ücretleri

3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Rehber, sürücü ve araç masrafları (Otoyol, park, ulaşım, konaklama, yemek vs.)

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:

Schengen vize ücreti (120 Euro)

Özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro)

Ekstra turlar

Fazla bagaj ücreti, otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Programda belirtilmeyen tüm gezi, ulaşım hizmetleri ve yiyecek/içecekler

Önemli Notlar: 

*Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinden 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

*Tura katılacak T.C. pasaportlu vatandaşların schengen vizeye ihtiyaçları vardır. Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Asitana Turizm vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Asitana Turizm sorumlu değildir. Vize alacak yolcular konsolosluk tarafınca şahsen görüşmeye çağıralabilir.

*Dış nedenlerden dolayı Asitana Turizm programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Asitana Turizm iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 20 gün önce bildirecektir.

*Asitana Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

*Asitana Turizm, standartları aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri ve lokasyonları değiştirme hakkına sahiptir.

*Ekstra turlar tur rehberi tarafından organize edilecek olup yeterli katılımın oluşmadığı durumlarda iptal edilebilir veya gezi fiyatları revize edilebilir. Yol üzeri düzenlenen ekstra turlara katılamayan misafirler gezi rehberi tarafından kendilerine bildirilecek yerlerde bekleme yaparlar.

kredi