HALKİDİKİ – SELANİK – THASSOS (Bayram Turları)

HALKİDİKİ – SELANİK – THASSOS

4* OTELLERDE AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL – DENİZE SIFIR OTEL
HOTEL SANTA BEACH 4*

Tur Hareket Tarihleri :
Kurban Bayramı :
22 Ağustos

3 Gece- 5 Gün

1. Gün   İstanbul – Selanik
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.00 Mecidiyeköy Migros Önü, 23.30 Bakırköy Ömür Alış Veriş Merkezi Önü , 23:55 ‘da Isparta Kule Tır Parkı hareketi ile , Silivri– Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç – Gümülcine – İskeçe – karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.

2. Gün Selanik – Agia Triada
Sabah saatlerinde Selanik’e varış ve panaromik şehir turu ; kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo -P.Konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve Agia Triada’ya transferimizi gerçekleştiriyoruz. Otelimize yerleşme ve sonrasında eşsiz güzellikteki plajlarda gün boyu deniz , kum , güneş keyfi. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

 1. Gün   Agia Triada (Halkidiki)
  Sabah kahvaltısı sonrası gün boyu eşsiz deniz ve plajlardan yararlanma imkanı.
  Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Kassandra Beach ve Afitos Köyü Turuna katılabilirler.(25 EUR) Bu turumuzda otelimizden hareket ile Halkidiki bölgesinin en ünlü plajlarının bulunduğu Kassandra bölgesine hareket ediyoruz.Yarım adadaki eşsiz doğa yaşam tarzını görüp ünlü plajlarda gün boyu deniz kum güneş’in keyfini çıkarıyoruz.Dönüş öncesi Halkidiki bölgesinin en şirin köylerinden Afitos’u ziyaret ediyoruz.Akşam keyfimizi Afitos’un enfes atmosferinde yaptıktan sonra otelimize transferimizi sağlıyoruz.Akşam yemeği ve Geceleme otelimizde.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak taverna turuna katılma imkanı, leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.(45EUR)

  4. Gün Agia Triada (Halkidiki)
  Sabah kahvaltısı sonrası gün boyu eşsiz deniz ve plajlardan yararlanma imkanı.
  Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan tam günlük öğle yemekli Büyük Halkidiki koyları tekne turuna katılabilabilirler.(65 EUR) Bu turumuzda eşsiz güzelliği ile bilinen Halkidiki koylarında doyasıya zaman geçiyoruz.
  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.5. Gün Agia Triada-Keramoti – Thassos Adası – Dedeağaç – İstanbul
  Sabah kahvaltı sonrası Keramoti’ye hareket.Varışımız sonrası Keramoti’de tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Thassos Adası turuna katılabilirler.(20EUR)Gemi ile Thassos adasına varışımız sonrası Thassos adasının en ünlü plajlarından La Scala Beach’de  deniz,kum ,güneşin tadını çıkarıyoruz.17:00 da Plajdan hareket ile Keramotiye Gemi ile geri dönüşümüzü sağlıyoruz. Keramoti’den hareket ile  Türk bölgesi olan İskece&Gümülcine&Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  İki yada üç kisilik odalar da kişi bası ücret: 229 EUR
  Tek kişilik oda konaklama: 349 EUR
  Çocuk 3-11  ( 2 yetişkin yanında ):  179 EUR
  Çocuk   0-2 ( 2 yetişkin yanında )
  : 59  EUR

Tur Hareket Tarihleri :
Ramazan Bayramı : 13 Haziran 2018
Kurban Bayramı : 22 Ağustos  2018

(3 Gece – 5 Gün)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*
Luks  otobus ile ulasim
* Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
* 4* Otellerde 3 Gece  Oda kahvaltı konaklama
* Otelde alınan açık büfe 3 akşam yemeği
* Programda belirtilen panoramik şehir turları.
* Arac ici limitli su ikramı
* Şehir vergileri

* Gümrük Vergileri
* Tüm otoban ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
* Otelde alınan ekstralar.
* Tüm kişisel harcamalar
* İlk gün sabah kahvaltısı
* Öğle yemekleri
* Schengen Vizesi
* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
* Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

kredi